SAMSUNG A3 2016 GOLD

Огласувач: Samsung Kiko
Објавен на: 29/05/2018
Телефон: 076259988
Град: Скопје

Огласот е прегледан 180 пати

Se prodava samsung a3 2016 Vo odlicna sostojba prv sopstvenik. Kupen od T-mobile. Raboti na site mrezi Mozna zamena za A8 (2018) i P20 lite

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 7100 MKД

Огласот е застарен

Детални информации за апаратот

Назив: Samsung Galaxy A3 (2016)
Објавен: 2015, December
Статус: Available. Released 2015, December
Димензии: 134.5 x 65.2 x 7.3 mm (5.30 x 2.57 x 0.29 in)
Резолуција: 720 x 1280 pixels (~312 ppi pixel density)
Оперативен систем: Android OS, v5.1.1 (Lollipop)
Меморија: 16 GB, 1.5 GB RAM
Камера: 13 MP, f/1.9, autofocus, LED flash
Повеќе инфо: целосна спецификација
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  NOVI HUAWEI P 10 so 2god garancija MOBI FLES NOVI HUAWEI P 10 so 2god garancija MOBI FLES
  NOVI HUAWEI P 10 so 2god garancija MOBI FLES
  29700 MKД
   IPHONE 7+ 32gb SILVER/GOLD NEVERLOK NOVVI IPHONE 7+ 32gb SILVER/GOLD NEVERLOK NOVVI
   IPHONE 7+ 32gb SILVER/GOLD NEVERLOK NOVVI
   47700 MKД
    Se prodava IPHONE 6 16GB NEVERLOCK DM STORE Se prodava IPHONE 6 16GB NEVERLOCK DM STORE
    Se prodava IPHONE 6 16GB NEVERLOCK DM STORE
    16800 MKД
     IPhone 5s neverlock staklo 16 gb silver white IPhone 5s neverlock staklo 16 gb silver white
     IPhone 5s neverlock staklo 16 gb silver white
     13000 MKД
      HUAWEI P9 LITE NOV DM STORE HUAWEI P9 LITE NOV DM STORE
      HUAWEI P9 LITE NOV DM STORE
      13600 MKД
       Se prodava Samsung Galaxy J5(2016) nov neotpakovan Se prodava Samsung Galaxy J5(2016) nov neotpakovan
       Se prodava Samsung Galaxy J5(2016) nov neotpakovan
       11500 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас