Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock

Огласувач: Бруно Пресилски
Објавен на: 27/07/2018
Телефон: 075799277
Град: Битола

Огласот е прегледан 775 пати

Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock. Купен e од Сетек, летото 2017. Телефонот е како нов.

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 18600 MKД

Огласот е застарен

Детални информации за апаратот

Назив: Samsung Galaxy S7 edge
Мрежа: TD-SCDMA...
Објавен: 2016, February
Статус: Available. Released 2016, March
Димензии: 150.9 x 72.6 x 7.7 mm (5.94 x 2.86 x 0.30 in)
Резолуција: 1440 x 2560 pixels (~534 ppi pixel density)
Оперативен систем: Android OS, v6.0 (Marshmallow)
Меморија: 32/64 GB, 4 GB RAM
Камера: 12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash, check quality
Повеќе инфо: целосна спецификација
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  IPHONE 7 i 7+ 32gb i 128gb NOVI NEVERLOK MOBILFON IPHONE 7 i 7+ 32gb i 128gb NOVI NEVERLOK MOBILFON
  IPHONE 7 i 7+ 32gb i 128gb NOVI NEVERLOK MOBILFON
  38400 MKД
   Se prodava Sony Z Se prodava Sony Z
   Se prodava Sony Z
   5500 MKД
    OTKUP NA NOVI TELEFONI T-MOBILE ONE VIP MOBILFON OTKUP NA NOVI TELEFONI T-MOBILE ONE VIP MOBILFON
    OTKUP NA NOVI TELEFONI T-MOBILE ONE VIP MOBILFON
    По договор
     SAMSUNG S6 g920f CRN NEVERLOK BUKVALNO NOVV SAMSUNG S6 g920f CRN NEVERLOK BUKVALNO NOVV
     SAMSUNG S6 g920f CRN NEVERLOK BUKVALNO NOVV
     17300 MKД
      IPHONE 7+ 128GB JETBLACK NEVERLOK MOBILSHOP IPHONE 7+ 128GB JETBLACK NEVERLOK MOBILSHOP
      IPHONE 7+ 128GB JETBLACK NEVERLOK MOBILSHOP
      45200 MKД
       IPHONE 7 32GB NOVI CELOFAN NEVERLOCK MOBILFON IPHONE 7 32GB NOVI CELOFAN NEVERLOCK MOBILFON
       IPHONE 7 32GB NOVI CELOFAN NEVERLOCK MOBILFON
       38900 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас