Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock

Огласувач: Бруно Пресилски
Објавен на: 27/07/2018
Телефон: 075799277
Град: Битола

Огласот е прегледан 1196 пати

Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock. Купен e од Сетек, летото 2017. Телефонот е како нов.

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 18600 MKД

Огласот е застарен

Детални информации за апаратот

Назив: Samsung Galaxy S7 edge
Мрежа: TD-SCDMA...
Објавен: 2016, February
Статус: Available. Released 2016, March
Димензии: 150.9 x 72.6 x 7.7 mm (5.94 x 2.86 x 0.30 in)
Резолуција: 1440 x 2560 pixels (~534 ppi pixel density)
Оперативен систем: Android OS, v6.0 (Marshmallow)
Меморија: 32/64 GB, 4 GB RAM
Камера: 12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash, check quality
Повеќе инфо: целосна спецификација
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  KAKO NOVI Samsung S6 32g SITE BOI never MOBIFLES KAKO NOVI Samsung S6 32g SITE BOI never MOBIFLES
  KAKO NOVI Samsung S6 32g SITE BOI never MOBIFLES
  14200 MKД
   sony xperia M sony xperia M
   sony xperia M
   2500 MKД
    IPHONE 6s 16gb ROZEGOLD NEVERLOK NOV MOBIL SHOP IPHONE 6s 16gb ROZEGOLD NEVERLOK NOV MOBIL SHOP
    IPHONE 6s 16gb ROZEGOLD NEVERLOK NOV MOBIL SHOP
    32800 MKД
     IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE
     IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE
     34100 MKД
      Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U
      Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U
      21000 MKД
       IPHONE 7 256GB GOLD BUKVALNO KAKO NOV MOBILFON IPHONE 7 256GB GOLD BUKVALNO KAKO NOV MOBILFON
       IPHONE 7 256GB GOLD BUKVALNO KAKO NOV MOBILFON
       40900 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас