Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U

Огласувач: Riste Dervishov
Објавен на: 31/03/2018
Телефон: 075684146
Град: Велес

Огласот е прегледан 272 пати

Без замени и доплати, само во готово плаќање. Купен е од Њујорк отклучен е на сите мрежи има со него оригинал маски од Samsung, Spigen, Versus и обични маски. Можете да ми се јавите и на Viber.

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 21000 MKД

Огласот е застарен

Детални информации за апаратот

Назив: Samsung Galaxy S7 edge
Мрежа: TD-SCDMA...
Објавен: 2016, February
Статус: Available. Released 2016, March
Димензии: 150.9 x 72.6 x 7.7 mm (5.94 x 2.86 x 0.30 in)
Резолуција: 1440 x 2560 pixels (~534 ppi pixel density)
Оперативен систем: Android OS, v6.0 (Marshmallow)
Меморија: 32/64 GB, 4 GB RAM
Камера: 12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash, check quality
Повеќе инфо: целосна спецификација
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  Se prodava IPHONE 6S DM STORE Se prodava IPHONE 6S DM STORE
  Se prodava IPHONE 6S DM STORE
  21500 MKД
   KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
   KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
   35900 MKД
    Samsung Galaxy A3 & A5 2017 NOVI SITE BOI - Mobi Smart Samsung Galaxy A3 & A5 2017 NOVI SITE BOI - Mobi Smart
    Samsung Galaxy A3 & A5 2017 NOVI SITE BOI - Mobi Smart
    17200 MKД
     Se prodava Alcatel Pixi 4 malce korisren so 2 godini garancija Se prodava Alcatel Pixi 4 malce korisren so 2 godini garancija
     Se prodava Alcatel Pixi 4 malce korisren so 2 godini garancija
     4500 MKД
      IPHONE 7+ 128gb NOV JET BLACK NEVERLOCK MOBILFON IPHONE 7+ 128gb NOV JET BLACK NEVERLOCK MOBILFON
      IPHONE 7+ 128gb NOV JET BLACK NEVERLOCK MOBILFON
      51400 MKД
       SAMSUNG A3 2017 NOV 2god GARANCIJA MOBILFON SAMSUNG A3 2017 NOV 2god GARANCIJA MOBILFON
       SAMSUNG A3 2017 NOV 2god GARANCIJA MOBILFON
       16700 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас