Prodavam Poloven Samsung Galaxy S3

Огласувач: Dimce Slamarov
Објавен на: 17/9/2016
Телефон: 078/214-585
Град: Битола

Огласот е прегледан 549 пати

Telefonot e vo odlicna sostojba. Bez grebnatinka

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 5000 MKД

Огласот е застарен
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  NAMALENIE Kako novi iPhone 6s 16gsite boi MOBIFLES NAMALENIE Kako novi iPhone 6s 16gsite boi MOBIFLES
  NAMALENIE Kako novi iPhone 6s 16gsite boi MOBIFLES
  21000 MKД
   Huawei P9 lite Nov Huawei P9 lite Nov
   Huawei P9 lite Nov
   3 14900 MKД
    IPHONE 7 32GB 128GB CELOFAN NEVERLOCK MOBILFON IPHONE 7 32GB 128GB CELOFAN NEVERLOCK MOBILFON
    IPHONE 7 32GB 128GB CELOFAN NEVERLOCK MOBILFON
    39000 MKД
     SAMSUNG ALPHA KAKO NOV NEVERLOCK MOBILFON SAMSUNG ALPHA KAKO NOV NEVERLOCK MOBILFON
     SAMSUNG ALPHA KAKO NOV NEVERLOCK MOBILFON
     9200 MKД
      Leagoo Lead 3 Leagoo Lead 3
      Leagoo Lead 3
      5000 MKД
        LG Optimus L7 II P710 LG Optimus L7 II P710
       LG Optimus L7 II P710
       4000 3000 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас