Sony Xperia Z3

Огласувач: Zlatko
Објавен на: 29/7/2016
Телефон: 071394477
Град: Свети Николе

Огласот е прегледан 687 пати

Телефонот е со скршено задно стакло. Има заштитно стакло на екран и силиконска маска.

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 10000 MKД

Огласот е застарен

Детални информации за апаратот

Назив: Sony Xperia Z3
Мрежа: LTE band 2(1900), 4(1700/2100), 12(700) - D6616...
Објавен: 2014, September
Статус: Available. Released 2014, September
Димензии: 146 x 72 x 7.3 mm (5.75 x 2.83 x 0.29 in)
Резолуција: 1080 x 1920 pixels (~424 ppi pixel density)
Оперативен систем: Android OS, v4.4.4 (KitKat), v5.0.2 (Lollipop), planned upgrade to v6.0 (Marshmallow)
Меморија: 16/32 GB, 3 GB RAM
Камера: 20.7 MP, f/2.0, 25mm, autofocus, LED flash, check quality
Повеќе инфо: целосна спецификација
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625 Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  11000 MKД
   IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE
   IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE
   17300 MKД
    Samsung Galaxy J5 2016 Samsung Galaxy J5 2016
    Samsung Galaxy J5 2016
    По договор
     IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE
     IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE
     45200 MKД
      Galaxy Gear S satce kako nov so sim mozi da raboti i bez sim Galaxy Gear S satce kako nov so sim mozi da raboti i bez sim
      Galaxy Gear S satce kako nov so sim mozi da raboti i bez sim
      13600 MKД
       Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!! Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
       Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
       4000 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас