Продавам телефон Nokia 222!

Огласувач: Tome Ivanoв
Објавен на: 03/02/2018
Телефон: 075252113
Град: Велес

Огласот е прегледан 589 пати

Продавам телефон Nokia 222! Телефонот е многу малку користен и е со оригинална батерија, полнач, како од продавница!!! Цена: 1800 ден. Праќам По Карго!!! Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 1800 MKД

Детални информации за апаратот

Назив: Nokia 222
Објавен: 2015, August
Статус: Available. Released 2015, September
Димензии: 116 x 50 x 12.9 mm (4.57 x 1.97 x 0.51 in)
Резолуција: 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
Меморија: 16 MB RAM
Камера: 2 MP
Повеќе инфо: целосна спецификација
Сподели го овој оглас

Слични огласи

  PRODAVAM ALKATEL POP4 PRODAVAM ALKATEL POP4
  PRODAVAM ALKATEL POP4
  6200 MKД
   Nov Samsung Galaxy J7 Nov Samsung Galaxy J7
   Nov Samsung Galaxy J7
   По договор
    Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
    Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
    23990 MKД
     IPHONE 6S 16GB SiLVER i GREY NEVERLOK MOBIL SHOP IPHONE 6S 16GB SiLVER i GREY NEVERLOK MOBIL SHOP
     IPHONE 6S 16GB SiLVER i GREY NEVERLOK MOBIL SHOP
     21700 MKД
      iPhone 5 64gb Mobil Elektronik iPhone 5 64gb Mobil Elektronik
      iPhone 5 64gb Mobil Elektronik
      11900 MKД
       se prodava AllViev telefon so 2 sim se prodava AllViev telefon so 2 sim
       se prodava AllViev telefon so 2 sim
       5000 MKД
       Види огласи
       Внеси оглас