Se prodava lap top Lenovo 15"

Огласувач: Dimce Slamarov
Објавен на: 5/8/2016
Телефон: 078/214-585
Град: Битола

Огласот е прегледан 539 пати

Kako nov laptop 15" quad core 2.18 250 hdd 2gb ram 150 evra

Следи го огласот

Исконтактирај го огласувачот

Loading...

Цена: 9250 MKД

Огласот е застарен
Сподели го овој оглас

Слични огласи

    Se prodava lap top Lenovo 15 Se prodava lap top Lenovo 15
    Se prodava lap top Lenovo 15"
    9250 MKД
    Види огласи
    Внеси оглас