Внимавајте!!! Никогаш не кликајте на овие линкови Внимавајте!!! Никогаш не кликајте на овие линкови
Внимавајте!!! Никогаш не кликајте на овие линкови

Ако некој од вашите пријатели сподели линк "Ова е апликација која открива кој........

 • Објавена на 23/11/2016
 • Прочитана 223 пати
Мобилниот брзо ви се празни? Ова е главната причина Мобилниот брзо ви се празни? Ова е главната причина
Мобилниот брзо ви се празни? Ова е главната причина

Често морате да ја полните батеријата на вашиот смартфон? Главен кривец за тоа е апликацијата Facebook, покажа истражувањето на Te...

 • Објавена на 22/11/2016
 • Прочитана 16032 пати
Како да ги тестирате новите функции на Android пред нивното пуштање Како да ги тестирате новите функции на Android пред нивното пуштање
Како да ги тестирате новите функции на Android пред нивното пуштање

Android 7.1 Nougat нуди многу подобрувања и нови функционалности. Единствениот начин сами да се уверите во предностите на платформ...

 • Објавена на 13/11/2016
 • Прочитана 635 пати
Како да ја сокриете вашата локација на социјалните мрежи Како да ја сокриете вашата локација на социјалните мрежи
Како да ја сокриете вашата локација на социјалните мрежи

Еве што да направите доколку не сакате на социјалните мрежи, Фејсбук, Твитер, Instagram и Snapchat со објавување на постови да ја ...

 • Објавена на 09/11/2016
 • Прочитана 167 пати
Пет супер опции на Facebook кои веројатно не ги користите Пет супер опции на Facebook кои веројатно не ги користите
Пет супер опции на Facebook кои веројатно не ги користите

Фејсбук знае многу за вас, а вие можеби не знаете многу за него. Како и да е, постојат многу корисни опции во најпопуларната социј...

 • Објавена на 04/11/2016
 • Прочитана 24863 пати
Кај кој телефон, таблет и лаптоп батеријата трае најдолго, а кај кој најкратко Кај кој телефон, таблет и лаптоп батеријата трае најдолго, а кај кој најкратко
Кај кој телефон, таблет и лаптоп батеријата трае најдолго, а кај кој најкратко

Кога станува збор за купување на нов паметен телефон, таблет или лаптоп, должината на животниот век на батеријата е една од најваж...

 • Објавена на 03/11/2016
 • Прочитана 13435 пати
Најдобрите софтверски тастатури за Андроид Најдобрите софтверски тастатури за Андроид
Најдобрите софтверски тастатури за Андроид

Android OS нуди можност со леснотија да ja замениме тастатурата на уредот со нова, која целосно одговара на нашите потреби и желби...

 • Објавена на 28/10/2016
 • Прочитана 179 пати

страна 3 од 15

  • NOV! Neupotrebuvan F60 4G, Quad core Neverlock so 12m Garancija
   NOV! Neupotrebuvan F60 4G, Quad core Neverlock so 12m Garancija
   3590 MKД
   • Nokia Lumia 1020 White, 41 Mp Carl Zeiss Optika, 2Gb ram, 32Gb, super socuvan , Neverlock
    Nokia Lumia 1020 White, 41 Mp Carl Zeiss Optika, 2Gb ram, 32Gb, super socuvan , Neverlock
    8900 MKД
    • Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
     Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
     8500 MKД
     • Lg L Bello kako NOV, 5 inci, 1.3Ghz Quad Core, 1Gb ram, Neverlock
      Lg L Bello kako NOV, 5 inci, 1.3Ghz Quad Core, 1Gb ram, Neverlock
      4900 MKД
      • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       25500 MKД
       • iPhone 7 32GB TOP SOCUVANI - Mobi Smart
        iPhone 7 32GB TOP SOCUVANI - Mobi Smart
        35100 MKД
        • NOV! Akai Dual Sim Phone, Fm Radio, Torch Light 7 dena baterija
         NOV! Akai Dual Sim Phone, Fm Radio, Torch Light 7 dena baterija
         1200 MKД
         • iPhone 6 16Gb Silver Neverlock Socuvan
          iPhone 6 16Gb Silver Neverlock Socuvan
          18000 MKД
          • Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx kako NOV so 11m Garancija Neverlock
           Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx kako NOV so 11m Garancija Neverlock
           28270 MKД
           • Kako NOV! iPhone SE 16Gb Space Grey Neverlock so 8M Garancija
            Kako NOV! iPhone SE 16Gb Space Grey Neverlock so 8M Garancija
            18990 MKД
            • Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
             Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
             15990 MKД
             • MOBI SMART - iPhone SE 16GB NOVI
              MOBI SMART - iPhone SE 16GB NOVI
              22800 MKД
              • Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
               Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
               21500 MKД
               • Mobi Smart - Samsung Galaxy Note 4 TOP SOCUVAN
                Mobi Smart - Samsung Galaxy Note 4 TOP SOCUVAN
                16600 MKД
                • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 8000 MKД
                 • MOBI SMART - iPhone 7 Plus 32GB SITE BOI
                  MOBI SMART - iPhone 7 Plus 32GB SITE BOI
                  50450 MKД
                  • Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                   Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                   По договор
                   • LG G3 16GB 2GB RAM ODLICNA SOSTOJBA - MOBI SMART
                    LG G3 16GB 2GB RAM ODLICNA SOSTOJBA - MOBI SMART
                    9840 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас