Што да направите ако не можете да стартувате аудио или видео датотека на Android уред Што да направите ако не можете да стартувате аудио или видео датотека на Android уред
Што да направите ако не можете да стартувате аудио или видео датотека на Android уред

На никого не би му било сеедно, откако ќе спушти или префрли видео датотека на Android телефон, да види порака за грешка од типот ...

 • Објавена на 23/04/2017
 • Прочитана 231 пати
Внимавајте на преработените iPhone модели со фалсификувани делови Внимавајте на преработените iPhone модели со фалсификувани делови
Внимавајте на преработените iPhone модели со фалсификувани делови

Ако сакате да купите iPhone, но цената на нов телефон не е за вашиот буџет, веројатно може да побарате т.н. refurbished верзија....

 • Објавена на 20/04/2017
 • Прочитана 255 пати
Како да дознаеме дали даден веб-сајт е безбеден во Google Chrome Како да дознаеме дали даден веб-сајт е безбеден во Google Chrome
Како да дознаеме дали даден веб-сајт е безбеден во Google Chrome

Google објави нова публикација на официјалниот блог, со која сакаат да не потсетат колку сигурен прелистувач е Google Chrome....

 • Објавена на 18/04/2017
 • Прочитана 156 пати
Телефон зад воланот: Проклетството кое влијае речиси на сите возачи Телефон зад воланот: Проклетството кое влијае речиси на сите возачи
Телефон зад воланот: Проклетството кое влијае речиси на сите возачи

Секој знае дека одвлекувањето на вниманието додека возите е опасно. Секунда невнимание може да има тешки последици....

 • Објавена на 18/04/2017
 • Прочитана 156 пати
Овие се најдобрите начини за чистење на меморијата на телефонот Овие се најдобрите начини за чистење на меморијата на телефонот
Овие се најдобрите начини за чистење на меморијата на телефонот

Паметните телефони генерално немаат доволно простор, па внатрешната меморија на скоро секој телефон брзо се полни, а честите извес...

 • Објавена на 17/04/2017
 • Прочитана 737 пати
Нова закана ги изложува на ризик паметните телефони со Android, кои се поврзани на Wi-Fi мрежа Нова закана ги изложува на ризик паметните телефони со Android, кои се поврзани на Wi-Fi мрежа
Нова закана ги изложува на ризик паметните телефони со Android, кои се поврзани на Wi-Fi мрежа

Нова закана изложува на ризик смартфоните со Android, кои се поврзани со Wi-Fi мрежи....

 • Објавена на 08/04/2017
 • Прочитана 666 пати
Хакери се закануваат: Ќе бидат избришани податоци од стотици милиони iPhone-и Хакери се закануваат: Ќе бидат избришани податоци од стотици милиони iPhone-и
Хакери се закануваат: Ќе бидат избришани податоци од стотици милиони iPhone-и

Иако ова може да биде празна закана, сите сопственици на уреди од Apple треба да бидат подготвени и што побрзо да ја променат лози...

 • Објавена на 27/03/2017
 • Прочитана 128 пати

страна 1 од 16

  • НОВО!
  Samsung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32gb glanc socuvan Neverlock Full pakuvanje
  Samsung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32gb glanc socuvan Neverlock Full pakuvanje
  17990 MKД
  • НОВО!
  Nov! Neupotrebuvan Samsung Galaxy A3 White Full pakuvanje Neverlock
  Nov! Neupotrebuvan Samsung Galaxy A3 White Full pakuvanje Neverlock
  7300 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE
  IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE
  17300 MKД
  • НОВО!
  SAMSUNG S6 EDGE GOLD DM STORE
  SAMSUNG S6 EDGE GOLD DM STORE
  17900 MKД
  • НОВО!
  Prodavam SAMSUNG S7 EDGE
  Prodavam SAMSUNG S7 EDGE
  22900 MKД
  • НОВО!
  Se prodava NOKIA LUMIA 950 XL DM STORE
  Se prodava NOKIA LUMIA 950 XL DM STORE
  12900 MKД
  PONUDA NA DENOT iPhone 7 32GB GOLD VIP - MOBI SMART
  PONUDA NA DENOT iPhone 7 32GB GOLD VIP - MOBI SMART
  34500 MKД
  iPhone 7 Plus 128GB JetBlack - Mobi Smart
  iPhone 7 Plus 128GB JetBlack - Mobi Smart
  По договор
  Samsung Galaxy S6 Edge ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
  Samsung Galaxy S6 Edge ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
  По договор
  • Samsung Galaxy S7 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
   Samsung Galaxy S7 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
   По договор
   • Samsung Galaxy S7 Edge SITE BOI - Mobi Smart
    Samsung Galaxy S7 Edge SITE BOI - Mobi Smart
    30750 MKД
    • Samsung Galaxy S5 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
     Samsung Galaxy S5 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
     8600 MKД
     • iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
      iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
      38100 MKД
      • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       23990 MKД
       • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
        Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
        7400 MKД
        • iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
         iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
         По договор
         • PROFESIONALEN SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI - MOBI SMART
          PROFESIONALEN SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI - MOBI SMART
          По договор
          • Se prodava IPHONE 6S DM STORE
           Se prodava IPHONE 6S DM STORE
           21500 MKД
          Види огласи
          Внеси оглас