Nokia 8 –протекоа официјални рендери? Nokia 8 –протекоа официјални рендери?
Nokia 8 –протекоа официјални рендери?

Nokia 8 е уредот за кој се шушка веќе неколку недели, а сега на површина испливаа првите официјални рендери, барем, ако може да се...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 732 пати
После 3310, Nokia ги претставува После 3310, Nokia ги претставува
После 3310, Nokia ги претставува "освежените" модели 105 и 130

Компанијата CMS Global, која ги произведува новите Nokia телефони, ги објави новите изданија на култните уреди Nokia 105 и Nokia 1...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 797 пати
MediaTek оваа година претставува 12-нанометарски чип MediaTek оваа година претставува 12-нанометарски чип
MediaTek оваа година претставува 12-нанометарски чип

MediaTek се повеќе заостанува зад својата конкуренција во областа на основни уреди и уреди од средната класа, па планираат да бида...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 658 пати
Катастрофално промашување: Никој не го сака новиот дизајн на Skype Катастрофално промашување: Никој не го сака новиот дизајн на Skype
Катастрофално промашување: Никој не го сака новиот дизајн на Skype

Се чини дека новиот радикален редизајн на Skype воопшто не беше успешен. Додека корисниците на Android еден месец го користат нови...

 • Објавена на 17/07/2017
 • Прочитана 719 пати
YouTube конечно додаде опција за кратко прикажување на видеа YouTube конечно додаде опција за кратко прикажување на видеа
YouTube конечно додаде опција за кратко прикажување на видеа

YouTube конечно додаде кратко видео (thumbnail прегледи) во десктоп верзија на своите услуги. Корисниците сега може со глувчето да...

 • Објавена на 17/07/2017
 • Прочитана 603 пати
iPhone 8 –најрадикалната промена до сега? iPhone 8 –најрадикалната промена до сега?
iPhone 8 –најрадикалната промена до сега?

Новиот iPhone ќе биде посветол од било кога, според шпекулациите но и според "добро информирани извори" од Apple....

 • Објавена на 17/07/2017
 • Прочитана 1352 пати
Alcatel претстави три нови уреди од средниот сегмент Alcatel претстави три нови уреди од средниот сегмент
Alcatel претстави три нови уреди од средниот сегмент

Alcatel ги претстави новите мобилни - idol 5S, A50 и A30 Plus. Сите три модели и со хардвер и со цена се помеѓу 130 и 280 и припаѓ...

 • Објавена на 03/07/2017
 • Прочитана 785 пати

страна 7 од 168

  Novi Original Samsung USB type C ( tip C) kabli Fast
  Novi Original Samsung USB type C ( tip C) kabli Fast
  590 MKД
  Nov! Original Samsung Fast Charge polnac za S8 S9 Note 8 i drugi
  Nov! Original Samsung Fast Charge polnac za S8 S9 Note 8 i drugi
  890 MKД
  Novi Samsung Fast Charge USB kabli
  Novi Samsung Fast Charge USB kabli
  400 MKД
  Novi Original Samsung Fast Charge polnaci
  Novi Original Samsung Fast Charge polnaci
  590 MKД
  Novi Original Samsung AKG slusalki od Samsung S8 plus
  Novi Original Samsung AKG slusalki od Samsung S8 plus
  790 MKД
  Nov! 100% Original USB lightning kabel za apple iPhone
  Nov! 100% Original USB lightning kabel za apple iPhone
  1200 MKД
  Nov! Leather Wireless Fast charger stand, bezzicen polnac
  Nov! Leather Wireless Fast charger stand, bezzicen polnac
  1990 MKД
  Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock
  Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock
  18600 MKД
  Kako nov Iphone 6 Itno
  Kako nov Iphone 6 Itno
  12000 MKД
  SAMSUNG A3 2016 GOLD
  SAMSUNG A3 2016 GOLD
  7100 MKД
  Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U
  Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U
  21000 MKД
  Se prodava nov Xiaomi Mi A1
  Se prodava nov Xiaomi Mi A1
  12000 MKД
  Samsung J3(2017)
  Samsung J3(2017)
  8000 MKД
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  11000 MKД
  Prodavam iPhone 5 BEL NEVERLOCK
  Prodavam iPhone 5 BEL NEVERLOCK
  6000 MKД
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  По договор
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
Види огласи
Внеси оглас