IDC – Android на 85% од уредите IDC – Android на 85% од уредите
IDC – Android на 85% од уредите

Според веќе воспоставениот обичај, компанијата IDС го објави најновиот извештај кој се однесува на состојбата на пазарот на паметн...

 • Објавена на 21/07/2017
 • Прочитана 554 пати
Зошто iPhone 8 би можел да касни и каде ќе е сместен читачот за отисок на прст? Зошто iPhone 8 би можел да касни и каде ќе е сместен читачот за отисок на прст?
Зошто iPhone 8 би можел да касни и каде ќе е сместен читачот за отисок на прст?

Лансирањето на новата генерација iPhone никогаш не било понеизвесно. iPhone секако пристига, но сеуште не е 100% сигурно дали тоа ...

 • Објавена на 21/07/2017
 • Прочитана 848 пати
Asus Zenfone 4 серијата пристига во Август Asus Zenfone 4 серијата пристига во Август
Asus Zenfone 4 серијата пристига во Август

Ако може да се суди според најновите гласини кои доаѓаат од Тајван, Asus Zenfone 4 официјално би можел да биде претставен во текот...

 • Објавена на 20/07/2017
 • Прочитана 529 пати
Honor 9 Premium со 6 GB RAM и 128 GB внатрешна меморија наскоро на Европските пазари Honor 9 Premium со 6 GB RAM и 128 GB внатрешна меморија наскоро на Европските пазари
Honor 9 Premium со 6 GB RAM и 128 GB внатрешна меморија наскоро на Европските пазари

Huawei Honor 9 после официјалното претставување подигна доста прашина и привлече голем интерес кај публиката. Уредот за многумина ...

 • Објавена на 20/07/2017
 • Прочитана 744 пати
Noa најавува паметни телефони со размер на екранот 2:1 Noa најавува паметни телефони со размер на екранот 2:1
Noa најавува паметни телефони со размер на екранот 2:1

Следејќи ги трендовите во мобилниот свет, брендот од нашето соседство Хрватскиот Noa наскоро на пазарот ќе претстави паметни телеф...

 • Објавена на 19/07/2017
 • Прочитана 1198 пати
Apple најави нови емотикони до крајот на годината Apple најави нови емотикони до крајот на годината
Apple најави нови емотикони до крајот на годината

Ако ви досадиле старите емотикони, Apple најави новитети на ова поле. Серијата нови емотикони пристига на сите iPhone, iPad, Mac и...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 596 пати
Паника во Apple заради големиот број на софтверски проблеми со новиот iPhone 8 Паника во Apple заради големиот број на софтверски проблеми со новиот iPhone 8
Паника во Apple заради големиот број на софтверски проблеми со новиот iPhone 8

Apple во септември се очекува да го претстави iPhone 8, а последните подготовки за големиот настан веќе се во тек. Но, ако сакаме ...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 1038 пати

страна 6 од 168

  Novi Original Samsung USB type C ( tip C) kabli Fast
  Novi Original Samsung USB type C ( tip C) kabli Fast
  590 MKД
  Nov! Original Samsung Fast Charge polnac za S8 S9 Note 8 i drugi
  Nov! Original Samsung Fast Charge polnac za S8 S9 Note 8 i drugi
  890 MKД
  Novi Samsung Fast Charge USB kabli
  Novi Samsung Fast Charge USB kabli
  400 MKД
  Novi Original Samsung Fast Charge polnaci
  Novi Original Samsung Fast Charge polnaci
  590 MKД
  Novi Original Samsung AKG slusalki od Samsung S8 plus
  Novi Original Samsung AKG slusalki od Samsung S8 plus
  790 MKД
  Nov! 100% Original USB lightning kabel za apple iPhone
  Nov! 100% Original USB lightning kabel za apple iPhone
  1200 MKД
  Nov! Leather Wireless Fast charger stand, bezzicen polnac
  Nov! Leather Wireless Fast charger stand, bezzicen polnac
  1990 MKД
  Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock
  Samsung Galaxy S7 edge, Black Onyx, 4GB ram, 32GB internal memory, neverlock
  18600 MKД
  Kako nov Iphone 6 Itno
  Kako nov Iphone 6 Itno
  12000 MKД
  SAMSUNG A3 2016 GOLD
  SAMSUNG A3 2016 GOLD
  7100 MKД
  Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U
  Galaxy S7 Edge (Silver Titanium) G935U
  21000 MKД
  Se prodava nov Xiaomi Mi A1
  Se prodava nov Xiaomi Mi A1
  12000 MKД
  Samsung J3(2017)
  Samsung J3(2017)
  8000 MKД
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  11000 MKД
  Prodavam iPhone 5 BEL NEVERLOCK
  Prodavam iPhone 5 BEL NEVERLOCK
  6000 MKД
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  По договор
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
Види огласи
Внеси оглас