Премиерата на Nokia 8 ќе биде на 16 август Премиерата на Nokia 8 ќе биде на 16 август
Премиерата на Nokia 8 ќе биде на 16 август

Ќе треба да почекаме уште неколку недели, за да ги дознаеме сите официјални детали за првиот премиум модел со брендот Nokia во пор...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 192 пати
Apple разработува сопствена технологија за производство на OLED панели Apple разработува сопствена технологија за производство на OLED панели
Apple разработува сопствена технологија за производство на OLED панели

Засега имаме јасна претстава дека еден од новите модели на iPhone ќе вклучува 5,8 "OLED екран, а според различни извори, панели за...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 222 пати
Снимки кои можеби ја покажуваат Nokia 8 во бакарна боја Снимки кои можеби ја покажуваат Nokia 8 во бакарна боја
Снимки кои можеби ја покажуваат Nokia 8 во бакарна боја

Во последните денови протекоа многу детали за првиот премиум модел на финската компанија HMD Global и се проговори дека премиерата...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 157 пати
LG Q8 ќе се продава во Европа до крајот на месецот LG Q8 ќе се продава во Европа до крајот на месецот
LG Q8 ќе се продава во Европа до крајот на месецот

Веќе ве информираме дека LG Q8 е водоотпорен 5.2 "QHD смартфон со процесор Snapdragon 820 и двојна задна камера...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 138 пати
Google Pixel 2 можеби ќе бидат првите паметни телефони со Snapdragon 836 Google Pixel 2 можеби ќе бидат првите паметни телефони со Snapdragon 836
Google Pixel 2 можеби ќе бидат првите паметни телефони со Snapdragon 836

Во почетокот на јуни се појави информација дека Samsung Galaxy Note 8 може да биде првиот смартфон со новиот топ чипсет на Qualcom...

 • Објавена на 24/07/2017
 • Прочитана 179 пати
Како ќе изгледа Samsung Galaxy S8 Active Како ќе изгледа Samsung Galaxy S8 Active
Како ќе изгледа Samsung Galaxy S8 Active

Новиот издржлив смартфон од серијата 8 се очекува официјално да биде претставен за неколку недели. Дизајнот на уредот останува иде...

 • Објавена на 24/07/2017
 • Прочитана 343 пати
Google воведува News Feed по теркот на Facebook Google воведува News Feed по теркот на Facebook
Google воведува News Feed по теркот на Facebook

Од Google неодамна објавија дека во јавна употреба би пуштиле концепт кој го тестираат од минатата година. Корисниците на нивната ...

 • Објавена на 21/07/2017
 • Прочитана 194 пати

страна 5 од 168

  • НОВО!
  Kako Nov ! Huawei P10 Black Leica 64Gb so full pakuvanje Neverlock
  Kako Nov ! Huawei P10 Black Leica 64Gb so full pakuvanje Neverlock
  20900 MKД
  • НОВО!
  Kako Nov ! Apple iPhone 7 32Gb Gold Neverlock Full pakuvanje
  Kako Nov ! Apple iPhone 7 32Gb Gold Neverlock Full pakuvanje
  24600 MKД
  • НОВО!
  Kako Nov! Samsung Galaxy A5 2017 Gold so 19m Garancija Full pack Neverlock
  Kako Nov! Samsung Galaxy A5 2017 Gold so 19m Garancija Full pack Neverlock
  13500 MKД
  Nov! Nekoristen Samsung J5 2016 White so 24m Garancija Full pack Neverlock
  Nov! Nekoristen Samsung J5 2016 White so 24m Garancija Full pack Neverlock
  9990 MKД
  Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum super socuvan Neverlock full pack
  Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum super socuvan Neverlock full pack
  18990 MKД
  Nov! Nekoristen Samsung A8 2018 Gold, 5.6 inci, 32Gb, 4Gb ram so 24m Garancija Full pack Neverlock
  Nov! Nekoristen Samsung A8 2018 Gold, 5.6 inci, 32Gb, 4Gb ram so 24m Garancija Full pack Neverlock
  26700 MKД
  IPhone SE 16Gb Space Grey Super socuvan Neverlock
  IPhone SE 16Gb Space Grey Super socuvan Neverlock
  11500 MKД
  Samsung Galaxy S6 Black sapphire 32Gb super socuvan Neverlock
  Samsung Galaxy S6 Black sapphire 32Gb super socuvan Neverlock
  12500 MKД
  Продавам телефон Nokia 222!
  Продавам телефон Nokia 222!
  1800 MKД
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB DualSIM Snapdragon 625
  11000 MKД
  Prodavam iPhone 5 BEL NEVERLOCK
  Prodavam iPhone 5 BEL NEVERLOCK
  6000 MKД
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  По договор
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  13500 MKД
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  22800 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  21600 MKД
Види огласи
Внеси оглас