Nokia 8 –протекоа официјални рендери? Nokia 8 –протекоа официјални рендери?
Nokia 8 –протекоа официјални рендери?

Nokia 8 е уредот за кој се шушка веќе неколку недели, а сега на површина испливаа првите официјални рендери, барем, ако може да се...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 212 пати
После 3310, Nokia ги претставува После 3310, Nokia ги претставува
После 3310, Nokia ги претставува "освежените" модели 105 и 130

Компанијата CMS Global, која ги произведува новите Nokia телефони, ги објави новите изданија на култните уреди Nokia 105 и Nokia 1...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 195 пати
MediaTek оваа година претставува 12-нанометарски чип MediaTek оваа година претставува 12-нанометарски чип
MediaTek оваа година претставува 12-нанометарски чип

MediaTek се повеќе заостанува зад својата конкуренција во областа на основни уреди и уреди од средната класа, па планираат да бида...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 186 пати
Катастрофално промашување: Никој не го сака новиот дизајн на Skype Катастрофално промашување: Никој не го сака новиот дизајн на Skype
Катастрофално промашување: Никој не го сака новиот дизајн на Skype

Се чини дека новиот радикален редизајн на Skype воопшто не беше успешен. Додека корисниците на Android еден месец го користат нови...

 • Објавена на 17/07/2017
 • Прочитана 272 пати
YouTube конечно додаде опција за кратко прикажување на видеа YouTube конечно додаде опција за кратко прикажување на видеа
YouTube конечно додаде опција за кратко прикажување на видеа

YouTube конечно додаде кратко видео (thumbnail прегледи) во десктоп верзија на своите услуги. Корисниците сега може со глувчето да...

 • Објавена на 17/07/2017
 • Прочитана 110 пати
iPhone 8 –најрадикалната промена до сега? iPhone 8 –најрадикалната промена до сега?
iPhone 8 –најрадикалната промена до сега?

Новиот iPhone ќе биде посветол од било кога, според шпекулациите но и според "добро информирани извори" од Apple....

 • Објавена на 17/07/2017
 • Прочитана 860 пати
Alcatel претстави три нови уреди од средниот сегмент Alcatel претстави три нови уреди од средниот сегмент
Alcatel претстави три нови уреди од средниот сегмент

Alcatel ги претстави новите мобилни - idol 5S, A50 и A30 Plus. Сите три модели и со хардвер и со цена се помеѓу 130 и 280 и припаѓ...

 • Објавена на 03/07/2017
 • Прочитана 277 пати

страна 4 од 165

  Samsung Galaxy S7 Edge Gold, bukvalno kako NOV so Full pakuvanje , Neverlock
  Samsung Galaxy S7 Edge Gold, bukvalno kako NOV so Full pakuvanje , Neverlock
  22700 MKД
  Huawei Y6 black, 4G, 5 inci, 1,1 quad core, glanc socuvan, Neverlock
  Huawei Y6 black, 4G, 5 inci, 1,1 quad core, glanc socuvan, Neverlock
  4300 MKД
  Sony Xperia Z5 Compact Zolt, 4G, 23Mp+5Mp, 32Gb, 2Gb ram, Super socuvan, Neverlock
  Sony Xperia Z5 Compact Zolt, 4G, 23Mp+5Mp, 32Gb, 2Gb ram, Super socuvan, Neverlock
  11690 MKД
  Sony Xperia E4g White, LTE, 4.7 inci, 1.5Ghz Quad core, Super socuvan, Neverlock
  Sony Xperia E4g White, LTE, 4.7 inci, 1.5Ghz Quad core, Super socuvan, Neverlock
  3300 MKД
  Samsung Galaxy S6 Edge Gold 32Gb super socuvan, Neverlock, Full pakuvanje
  Samsung Galaxy S6 Edge Gold 32Gb super socuvan, Neverlock, Full pakuvanje
  15990 MKД
  • НОВО!
  Bukvalno kako NOV! Samsung Galaxy S7 Black Onyx 32Gb, Full pakuvanje Neverlock
  Bukvalno kako NOV! Samsung Galaxy S7 Black Onyx 32Gb, Full pakuvanje Neverlock
  20295 MKД
  Samsung Galaxy S6 32Gb Blue Topaz, Super socuvan, Full pakuvanje, Neverlock
  Samsung Galaxy S6 32Gb Blue Topaz, Super socuvan, Full pakuvanje, Neverlock
  15270 MKД
  Продавам НОВ (некористен) телефон Nokia 222!
  Продавам НОВ (некористен) телефон Nokia 222!
  2800 MKД
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  По договор
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  13500 MKД
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  22800 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  21600 MKД
  KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
  KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
  35900 MKД
  Koristeni Samsung S7 32g g930g site boi MOBIFLES
  Koristeni Samsung S7 32g g930g site boi MOBIFLES
  19100 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
Види огласи
Внеси оглас