IDC – Android на 85% од уредите IDC – Android на 85% од уредите
IDC – Android на 85% од уредите

Според веќе воспоставениот обичај, компанијата IDС го објави најновиот извештај кој се однесува на состојбата на пазарот на паметн...

 • Објавена на 21/07/2017
 • Прочитана 149 пати
Зошто iPhone 8 би можел да касни и каде ќе е сместен читачот за отисок на прст? Зошто iPhone 8 би можел да касни и каде ќе е сместен читачот за отисок на прст?
Зошто iPhone 8 би можел да касни и каде ќе е сместен читачот за отисок на прст?

Лансирањето на новата генерација iPhone никогаш не било понеизвесно. iPhone секако пристига, но сеуште не е 100% сигурно дали тоа ...

 • Објавена на 21/07/2017
 • Прочитана 388 пати
Asus Zenfone 4 серијата пристига во Август Asus Zenfone 4 серијата пристига во Август
Asus Zenfone 4 серијата пристига во Август

Ако може да се суди според најновите гласини кои доаѓаат од Тајван, Asus Zenfone 4 официјално би можел да биде претставен во текот...

 • Објавена на 20/07/2017
 • Прочитана 93 пати
Honor 9 Premium со 6 GB RAM и 128 GB внатрешна меморија наскоро на Европските пазари Honor 9 Premium со 6 GB RAM и 128 GB внатрешна меморија наскоро на Европските пазари
Honor 9 Premium со 6 GB RAM и 128 GB внатрешна меморија наскоро на Европските пазари

Huawei Honor 9 после официјалното претставување подигна доста прашина и привлече голем интерес кај публиката. Уредот за многумина ...

 • Објавена на 20/07/2017
 • Прочитана 266 пати
Noa најавува паметни телефони со размер на екранот 2:1 Noa најавува паметни телефони со размер на екранот 2:1
Noa најавува паметни телефони со размер на екранот 2:1

Следејќи ги трендовите во мобилниот свет, брендот од нашето соседство Хрватскиот Noa наскоро на пазарот ќе претстави паметни телеф...

 • Објавена на 19/07/2017
 • Прочитана 485 пати
Apple најави нови емотикони до крајот на годината Apple најави нови емотикони до крајот на годината
Apple најави нови емотикони до крајот на годината

Ако ви досадиле старите емотикони, Apple најави новитети на ова поле. Серијата нови емотикони пристига на сите iPhone, iPad, Mac и...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 143 пати
Паника во Apple заради големиот број на софтверски проблеми со новиот iPhone 8 Паника во Apple заради големиот број на софтверски проблеми со новиот iPhone 8
Паника во Apple заради големиот број на софтверски проблеми со новиот iPhone 8

Apple во септември се очекува да го претстави iPhone 8, а последните подготовки за големиот настан веќе се во тек. Но, ако сакаме ...

 • Објавена на 18/07/2017
 • Прочитана 479 пати

страна 3 од 165

  Samsung Galaxy S7 Edge Gold, bukvalno kako NOV so Full pakuvanje , Neverlock
  Samsung Galaxy S7 Edge Gold, bukvalno kako NOV so Full pakuvanje , Neverlock
  22700 MKД
  Huawei Y6 black, 4G, 5 inci, 1,1 quad core, glanc socuvan, Neverlock
  Huawei Y6 black, 4G, 5 inci, 1,1 quad core, glanc socuvan, Neverlock
  4300 MKД
  Sony Xperia Z5 Compact Zolt, 4G, 23Mp+5Mp, 32Gb, 2Gb ram, Super socuvan, Neverlock
  Sony Xperia Z5 Compact Zolt, 4G, 23Mp+5Mp, 32Gb, 2Gb ram, Super socuvan, Neverlock
  11690 MKД
  Sony Xperia E4g White, LTE, 4.7 inci, 1.5Ghz Quad core, Super socuvan, Neverlock
  Sony Xperia E4g White, LTE, 4.7 inci, 1.5Ghz Quad core, Super socuvan, Neverlock
  3300 MKД
  Samsung Galaxy S6 Edge Gold 32Gb super socuvan, Neverlock, Full pakuvanje
  Samsung Galaxy S6 Edge Gold 32Gb super socuvan, Neverlock, Full pakuvanje
  15990 MKД
  • НОВО!
  Bukvalno kako NOV! Samsung Galaxy S7 Black Onyx 32Gb, Full pakuvanje Neverlock
  Bukvalno kako NOV! Samsung Galaxy S7 Black Onyx 32Gb, Full pakuvanje Neverlock
  20295 MKД
  Samsung Galaxy S6 32Gb Blue Topaz, Super socuvan, Full pakuvanje, Neverlock
  Samsung Galaxy S6 32Gb Blue Topaz, Super socuvan, Full pakuvanje, Neverlock
  15270 MKД
  Продавам НОВ (некористен) телефон Nokia 222!
  Продавам НОВ (некористен) телефон Nokia 222!
  2800 MKД
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  По договор
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  13500 MKД
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  22800 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  21600 MKД
  KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
  KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
  35900 MKД
  Koristeni Samsung S7 32g g930g site boi MOBIFLES
  Koristeni Samsung S7 32g g930g site boi MOBIFLES
  19100 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
Види огласи
Внеси оглас