Премиерата на Nokia 8 ќе биде на 16 август Премиерата на Nokia 8 ќе биде на 16 август
Премиерата на Nokia 8 ќе биде на 16 август

Ќе треба да почекаме уште неколку недели, за да ги дознаеме сите официјални детали за првиот премиум модел со брендот Nokia во пор...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 130 пати
Apple разработува сопствена технологија за производство на OLED панели Apple разработува сопствена технологија за производство на OLED панели
Apple разработува сопствена технологија за производство на OLED панели

Засега имаме јасна претстава дека еден од новите модели на iPhone ќе вклучува 5,8 "OLED екран, а според различни извори, панели за...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 148 пати
Снимки кои можеби ја покажуваат Nokia 8 во бакарна боја Снимки кои можеби ја покажуваат Nokia 8 во бакарна боја
Снимки кои можеби ја покажуваат Nokia 8 во бакарна боја

Во последните денови протекоа многу детали за првиот премиум модел на финската компанија HMD Global и се проговори дека премиерата...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 107 пати
LG Q8 ќе се продава во Европа до крајот на месецот LG Q8 ќе се продава во Европа до крајот на месецот
LG Q8 ќе се продава во Европа до крајот на месецот

Веќе ве информираме дека LG Q8 е водоотпорен 5.2 "QHD смартфон со процесор Snapdragon 820 и двојна задна камера...

 • Објавена на 25/07/2017
 • Прочитана 94 пати
Google Pixel 2 можеби ќе бидат првите паметни телефони со Snapdragon 836 Google Pixel 2 можеби ќе бидат првите паметни телефони со Snapdragon 836
Google Pixel 2 можеби ќе бидат првите паметни телефони со Snapdragon 836

Во почетокот на јуни се појави информација дека Samsung Galaxy Note 8 може да биде првиот смартфон со новиот топ чипсет на Qualcom...

 • Објавена на 24/07/2017
 • Прочитана 133 пати
Како ќе изгледа Samsung Galaxy S8 Active Како ќе изгледа Samsung Galaxy S8 Active
Како ќе изгледа Samsung Galaxy S8 Active

Новиот издржлив смартфон од серијата 8 се очекува официјално да биде претставен за неколку недели. Дизајнот на уредот останува иде...

 • Објавена на 24/07/2017
 • Прочитана 286 пати
Google воведува News Feed по теркот на Facebook Google воведува News Feed по теркот на Facebook
Google воведува News Feed по теркот на Facebook

Од Google неодамна објавија дека во јавна употреба би пуштиле концепт кој го тестираат од минатата година. Корисниците на нивната ...

 • Објавена на 21/07/2017
 • Прочитана 140 пати

страна 2 од 165

  Samsung Galaxy S7 Edge Gold, bukvalno kako NOV so Full pakuvanje , Neverlock
  Samsung Galaxy S7 Edge Gold, bukvalno kako NOV so Full pakuvanje , Neverlock
  22700 MKД
  Huawei Y6 black, 4G, 5 inci, 1,1 quad core, glanc socuvan, Neverlock
  Huawei Y6 black, 4G, 5 inci, 1,1 quad core, glanc socuvan, Neverlock
  4300 MKД
  Sony Xperia Z5 Compact Zolt, 4G, 23Mp+5Mp, 32Gb, 2Gb ram, Super socuvan, Neverlock
  Sony Xperia Z5 Compact Zolt, 4G, 23Mp+5Mp, 32Gb, 2Gb ram, Super socuvan, Neverlock
  11690 MKД
  Sony Xperia E4g White, LTE, 4.7 inci, 1.5Ghz Quad core, Super socuvan, Neverlock
  Sony Xperia E4g White, LTE, 4.7 inci, 1.5Ghz Quad core, Super socuvan, Neverlock
  3300 MKД
  Samsung Galaxy S6 Edge Gold 32Gb super socuvan, Neverlock, Full pakuvanje
  Samsung Galaxy S6 Edge Gold 32Gb super socuvan, Neverlock, Full pakuvanje
  15990 MKД
  • НОВО!
  Bukvalno kako NOV! Samsung Galaxy S7 Black Onyx 32Gb, Full pakuvanje Neverlock
  Bukvalno kako NOV! Samsung Galaxy S7 Black Onyx 32Gb, Full pakuvanje Neverlock
  20295 MKД
  Samsung Galaxy S6 32Gb Blue Topaz, Super socuvan, Full pakuvanje, Neverlock
  Samsung Galaxy S6 32Gb Blue Topaz, Super socuvan, Full pakuvanje, Neverlock
  15270 MKД
  Продавам НОВ (некористен) телефон Nokia 222!
  Продавам НОВ (некористен) телефон Nokia 222!
  2800 MKД
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  KAKO NOVI iPhone 6 i6s i6+ i7 i7+ never MOBI FLES
  По договор
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  NAJEVTINO Samsung NOTE 4 n910c site boi MOBIFLES
  13500 MKД
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  Kako novi iPhone 6s 64g site boi neverloc Mobifles
  22800 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  KAKO NOVI S6 edge plus GOLD i note 5 MOBIFLES
  21600 MKД
  KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
  KAKO novi i7 128gb i 256g never site boi MOBIFLES
  35900 MKД
  Koristeni Samsung S7 32g g930g site boi MOBIFLES
  Koristeni Samsung S7 32g g930g site boi MOBIFLES
  19100 MKД
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  KAKO Nov Huawei P9 lite BEL 20 mes garanc MOBIFLES
  9800 MKД
Види огласи
Внеси оглас