Креаторот на Android најавува телефон без рабови Креаторот на Android најавува телефон без рабови
Креаторот на Android најавува телефон без рабови

Помина веќе некое време откако креаторот на Android, Andy Rubin ја напушти својата позиција во Google. ...

 • Објавена на 28/03/2017
 • Прочитана 322 пати
Излезе iOS 10.3 – ова се најзначајните новости Излезе iOS 10.3 – ова се најзначајните новости
Излезе iOS 10.3 – ова се најзначајните новости

По неколку недели од бета тестирањата, iOS 10.3 е достапен за преземање во облик на OTA апдејт или преку апликацијата iTunes на ко...

 • Објавена на 28/03/2017
 • Прочитана 384 пати
LG: Батеријата на паметните телефони е како бомба LG: Батеријата на паметните телефони е како бомба
LG: Батеријата на паметните телефони е како бомба

Тешко дека некој производител сака да го повтори она што Samsung го доживеа со својот Note 7, па затоа LG се труди максимално да г...

 • Објавена на 27/03/2017
 • Прочитана 314 пати
Oppo F3 Plus: Мајсторот за селфи слики се појави на официјалните страници Oppo F3 Plus: Мајсторот за селфи слики се појави на официјалните страници
Oppo F3 Plus: Мајсторот за селфи слики се појави на официјалните страници

Кратко време откако Oppo F3 Plus се појави на GFXBench, вистинските податоци се појавија и на официјалните страници....

 • Објавена на 27/03/2017
 • Прочитана 201 пати
Galaxy S8 +: Најјасни фотографии досега Galaxy S8 +: Најјасни фотографии досега
Galaxy S8 +: Најјасни фотографии досега

Најчесто добивавме шпионски слики од Samsung Galaxy S8,но денес, за промена, ги добивме најјасните фотографии до сега од неговиот ...

 • Објавена на 27/03/2017
 • Прочитана 3765 пати
Xiaomi Mi 6 и Mi 6 Plus - спецификации Xiaomi Mi 6 и Mi 6 Plus - спецификации
Xiaomi Mi 6 и Mi 6 Plus - спецификации

Досега немавме премногу информации во врска со претстојните премиум модели Xiaomi Mi 6 и 6 Plus, но сега имаме целосен список на к...

 • Објавена на 26/03/2017
 • Прочитана 359 пати
Galaxy S8 и S8+: Официјални фотографии, детални спецификации и цени Galaxy S8 и S8+: Официјални фотографии, детални спецификации и цени
Galaxy S8 и S8+: Официјални фотографии, детални спецификации и цени

Само уште три дена до официјалното претставување на новите Samsung Galaxy S8 и S8 +. По морето шпионски фотографии и видеa, денес ...

 • Објавена на 26/03/2017
 • Прочитана 3548 пати

страна 2 од 129

  • Se Prodava IPad mini Wifi kako nov 16 gb
   Se Prodava IPad mini Wifi kako nov 16 gb
   9500 MKД
   • Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
    Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
    4000 MKД
    • NOV LENOVO VIBE C - 24 MESECI GARANCIJA
     NOV LENOVO VIBE C - 24 MESECI GARANCIJA
     4500 MKД
     • iPhone 6 16Gb Gold Neverlock socuvan
      iPhone 6 16Gb Gold Neverlock socuvan
      18400 MKД
      • Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
       Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
       15990 MKД
       • Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
        Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
        8500 MKД
        • iPhone 6 Plus 64GB - Mobi Smart
         iPhone 6 Plus 64GB - Mobi Smart
         20300 MKД
         • Iphone 7 Replica
          Iphone 7 Replica
          6000 MKД
          • iPhone 6s Plus 128GB - Mobi Smart
           iPhone 6s Plus 128GB - Mobi Smart
           34500 MKД
           • iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
            iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
            40000 MKД
            • Samsung Galaxy S7 NOVI - Mobi Smart
             Samsung Galaxy S7 NOVI - Mobi Smart
             28300 MKД
             • Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - Mobi Smart
              Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - Mobi Smart
              26450 MKД
              • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
               Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
               25500 MKД
               • Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
                Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
                21500 MKД
                • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 7500 MKД
                 • Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                  Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                  По договор
                  • NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                   NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                   1900 MKД
                   • iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                    iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                    22100 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас