Sony ги претстави најбрзите SD картички Sony ги претстави најбрзите SD картички
Sony ги претстави најбрзите SD картички

Sony ја подобрува продуктивноста на своите SD UHS-II картички со претставувањето на новата серија SF-G, која обезбедува брзини пот...

 • Објавена на 23/02/2017
 • Прочитана 106 пати
Insta360 и Huawei ќе претстават камера од 360 степени Insta360 и Huawei ќе претстават камера од 360 степени
Insta360 и Huawei ќе претстават камера од 360 степени

Заедно со премиерата на Honor V9, Huawei најави дека ќе пушти камера од 360 степени, која е развиена во партнерство со компанијата...

 • Објавена на 23/02/2017
 • Прочитана 162 пати
Се појави официјална фотографија од LG G6 Се појави официјална фотографија од LG G6
Се појави официјална фотографија од LG G6

Очекуваме LG да ни го претстави официјално G6 на 26 февруари, но во принцип веќе знаеме скоро се за уредот....

 • Објавена на 23/02/2017
 • Прочитана 218 пати
Huawei Honor V9 со 5,7 инчен QHD дисплеј и 6GB RAM Huawei Honor V9 со 5,7 инчен QHD дисплеј и 6GB RAM
Huawei Honor V9 со 5,7 инчен QHD дисплеј и 6GB RAM

Huawei продолжува да ја проширува серијата Honor со импресивни модели и изненадувачки цени, а последното дополнување во неа, дирек...

 • Објавена на 23/02/2017
 • Прочитана 199 пати
Новата верзија на Nokia 3310 ќе има поразличен дизајн Новата верзија на Nokia 3310 ќе има поразличен дизајн
Новата верзија на Nokia 3310 ќе има поразличен дизајн

Извор помеѓу индиските дистрибутери на телефони, открива за весникот Indianexpress.com некои интересни детали околу новата ажурира...

 • Објавена на 22/02/2017
 • Прочитана 405 пати
Производителите на оваа течност тврдат дека вашиот екран ќе го направат неуништлив Производителите на оваа течност тврдат дека вашиот екран ќе го направат неуништлив
Производителите на оваа течност тврдат дека вашиот екран ќе го направат неуништлив

ProtectPax е проект на двајца германски пронаоѓачи кои направиле иновативнa невидливa заштита за сите стаклени површини....

 • Објавена на 22/02/2017
 • Прочитана 750 пати
Најновиот LTE модем на Qualcomm поддржува брзина до 1,2Gbps Најновиот LTE модем на Qualcomm поддржува брзина до 1,2Gbps
Најновиот LTE модем на Qualcomm поддржува брзина до 1,2Gbps

Американската компанија Qualcomm продолжува да ја зголемува продуктивноста на своите безжични модеми на патот кон 5G мрежите и ден...

 • Објавена на 22/02/2017
 • Прочитана 138 пати

страна 1 од 107

  • NOV! Neupotrebuvan F60 4G, Quad core Neverlock so 12m Garancija
   NOV! Neupotrebuvan F60 4G, Quad core Neverlock so 12m Garancija
   3590 MKД
   • Nokia Lumia 1020 White, 41 Mp Carl Zeiss Optika, 2Gb ram, 32Gb, super socuvan , Neverlock
    Nokia Lumia 1020 White, 41 Mp Carl Zeiss Optika, 2Gb ram, 32Gb, super socuvan , Neverlock
    8900 MKД
    • Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
     Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
     8500 MKД
     • Lg L Bello kako NOV, 5 inci, 1.3Ghz Quad Core, 1Gb ram, Neverlock
      Lg L Bello kako NOV, 5 inci, 1.3Ghz Quad Core, 1Gb ram, Neverlock
      4900 MKД
      • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       25500 MKД
       • iPhone 7 32GB TOP SOCUVANI - Mobi Smart
        iPhone 7 32GB TOP SOCUVANI - Mobi Smart
        35100 MKД
        • NOV! Akai Dual Sim Phone, Fm Radio, Torch Light 7 dena baterija
         NOV! Akai Dual Sim Phone, Fm Radio, Torch Light 7 dena baterija
         1200 MKД
         • iPhone 6 16Gb Silver Neverlock Socuvan
          iPhone 6 16Gb Silver Neverlock Socuvan
          18000 MKД
          • Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx kako NOV so 11m Garancija Neverlock
           Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx kako NOV so 11m Garancija Neverlock
           28270 MKД
           • Kako NOV! iPhone SE 16Gb Space Grey Neverlock so 8M Garancija
            Kako NOV! iPhone SE 16Gb Space Grey Neverlock so 8M Garancija
            18990 MKД
            • Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
             Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
             15990 MKД
             • MOBI SMART - iPhone SE 16GB NOVI
              MOBI SMART - iPhone SE 16GB NOVI
              22800 MKД
              • Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
               Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
               21500 MKД
               • Mobi Smart - Samsung Galaxy Note 4 TOP SOCUVAN
                Mobi Smart - Samsung Galaxy Note 4 TOP SOCUVAN
                16600 MKД
                • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 8000 MKД
                 • MOBI SMART - iPhone 7 Plus 32GB SITE BOI
                  MOBI SMART - iPhone 7 Plus 32GB SITE BOI
                  50450 MKД
                  • Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                   Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                   По договор
                   • LG G3 16GB 2GB RAM ODLICNA SOSTOJBA - MOBI SMART
                    LG G3 16GB 2GB RAM ODLICNA SOSTOJBA - MOBI SMART
                    9840 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас