Gionee S10 - нов Android со 4 камери и 6 GB RAM Gionee S10 - нов Android со 4 камери и 6 GB RAM
Gionee S10 - нов Android со 4 камери и 6 GB RAM

Кинескиот бренд Gionee на овие наши простори и не е нешто воспоставен, но не е проблем да ги нарачате од големиот број кинески wes...

 • Објавена на 29/05/2017
 • Прочитана 7 пати
LG V30 изненадува со лизгачки дисплеј LG V30 изненадува со лизгачки дисплеј
LG V30 изненадува со лизгачки дисплеј

Дизајнерите на смартфони добро знаат дека корисниците секогаш бараат нови и атрактивни понуди, затоа и се стремат кон иновации во ...

 • Објавена на 28/05/2017
 • Прочитана 409 пати
OnePlus 5: Нови фотографии OnePlus 5: Нови фотографии
OnePlus 5: Нови фотографии

Деновиве, паметниот телефон OnePlus 5 е во центарот на вниманието. Има сè повеќе и повеќе гласини, протекувања и информации з...

 • Објавена на 28/05/2017
 • Прочитана 166 пати
Instagram конечно воведе опција за споделување на линкови преку директни пораки Instagram конечно воведе опција за споделување на линкови преку директни пораки
Instagram конечно воведе опција за споделување на линкови преку директни пораки

Социјалната мрежа Instagram конечно им овозможи на своите корисници да разменуваат линкови преку директни пораки....

 • Објавена на 27/05/2017
 • Прочитана 265 пати
Apple развива посебен AI чип за iPhone Apple развива посебен AI чип за iPhone
Apple развива посебен AI чип за iPhone

Според новите информации на Bloomberg, Apple работи на посебен чип за мобилни уреди, кој ќе биде одговорен за задачите поврзани со...

 • Објавена на 27/05/2017
 • Прочитана 105 пати
Huawei ги претстави паметните телефони Nova 2 и Nova 2 Plus Huawei ги претстави паметните телефони Nova 2 и Nova 2 Plus
Huawei ги претстави паметните телефони Nova 2 и Nova 2 Plus

Huawei линијата на телефони, од горниот среден сегмент, стигна до втората генерација, а нејзините најнови членови се моделите Nov...

 • Објавена на 27/05/2017
 • Прочитана 322 пати
Објавен е Samsung Galaxy Feel Објавен е Samsung Galaxy Feel
Објавен е Samsung Galaxy Feel

Oбјавен e нов телефон од Samsung. Наречен Galaxy Feel, уредот се напојува од страна на SoC со 8- јадрен процесор на 1,6GHz и има 4...

 • Објавена на 27/05/2017
 • Прочитана 800 пати

страна 1 од 153

  • НОВО!
  Skoro nov SAMSUNG S8+ crn G955f neverl MOBI FLES
  Skoro nov SAMSUNG S8+ crn G955f neverl MOBI FLES
  43900 MKД
  • НОВО!
  HUAWEI P8 DM STORE
  HUAWEI P8 DM STORE
  9900 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE
  IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE
  45200 MKД
  • НОВО!
  DM STORE SAMSUNG J7 2016
  DM STORE SAMSUNG J7 2016
  12400 MKД
  • НОВО!
  SAMSUNG S6 EDGE+ DM STORE
  SAMSUNG S6 EDGE+ DM STORE
  21000 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 6 64G DM STORE
  IPHONE 6 64G DM STORE
  16100 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE
  IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE
  34100 MKД
  • НОВО!
  Samsung Galaxy J5 2016
  Samsung Galaxy J5 2016
  По договор
  • НОВО!
  KAKO Novi Samsung S6 edge+ 32g GOLD Mobi Fles
  KAKO Novi Samsung S6 edge+ 32g GOLD Mobi Fles
  21600 MKД
  • НОВО!
  NOVI Samsung A3 2017 i A5 2017 2 god gar MOBI FLES
  NOVI Samsung A3 2017 i A5 2017 2 god gar MOBI FLES
  16600 MKД
  • НОВО!
  NOVI Samsung S7 edge g935f 32g site boi MOBIFLES
  NOVI Samsung S7 edge g935f 32g site boi MOBIFLES
  30900 MKД
  • НОВО!
  Novi Samsung S8 64gb CRNI 2 godini garanc MOBIFLES
  Novi Samsung S8 64gb CRNI 2 godini garanc MOBIFLES
  43300 MKД
  • НОВО!
  Najnovo Samsung S8 plus crni neverlock MOBIFLES
  Najnovo Samsung S8 plus crni neverlock MOBIFLES
  49500 MKД
  • НОВО!
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
  • НОВО!
  NOVI celofan iPhone 7 32g site boi EVROP MOBI FLES
  NOVI celofan iPhone 7 32g site boi EVROP MOBI FLES
  37100 MKД
  • НОВО!
  MOBIFLES celofan novi i7 128gb site boi EVROPSKI
  MOBIFLES celofan novi i7 128gb site boi EVROPSKI
  42000 MKД
  • НОВО!
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  • НОВО!
  MOBIFLES najnovo iPhone 7+ 128gb RED neverlock
  MOBIFLES najnovo iPhone 7+ 128gb RED neverlock
  56900 MKД
Види огласи
Внеси оглас