Samsung Galaxy C9 Pro: Официјална цена и спецификации Samsung Galaxy C9 Pro: Официјална цена и спецификации
Samsung Galaxy C9 Pro: Официјална цена и спецификации

Samsung денес официјално ги потврди цената и спецификациите на телефонот од средна класа, со име Galaxy C9 Pro. Компанијата тврди ...

 • Објавена на 19/01/2017
 • Прочитана 446 пати
Кој е нaјдобриот антивирус за Windows 10? Кој е нaјдобриот антивирус за Windows 10?
Кој е нaјдобриот антивирус за Windows 10?

Германскиот институт AV-TEST редовно објавува резултати од тестови кои ни покажуваат кои се најдобрите антивируси за оперативните ...

 • Објавена на 19/01/2017
 • Прочитана 2 пати
Super Mario Run за Android ќе излезе во март Super Mario Run за Android ќе излезе во март
Super Mario Run за Android ќе излезе во март

Корисниците на iOS помогнаа Super Mario Run да стане една од најпопуларните игри за iOS платформите, од нејзината премиера во деке...

 • Објавена на 19/01/2017
 • Прочитана 3 пати
Netflix Расте со огромна брзина Netflix Расте со огромна брзина
Netflix Расте со огромна брзина

Услугата за стриминг на видеа Netflix, започна со работа точно пред 10 години, а пред една година стана достапна скоро во целиот с...

 • Објавена на 19/01/2017
 • Прочитана 53 пати
Sony го потврди своето учество на MWC 2017 Sony го потврди своето учество на MWC 2017
Sony го потврди своето учество на MWC 2017

Најголемите компании за технологија од целиот свет ќе се соберат наредниот месец во Барселона на светскиот мобилен конгрес (MWC 20...

 • Објавена на 18/01/2017
 • Прочитана 103 пати
iPhone 8 ќе има IP68 сертификат за водоотпорност iPhone 8 ќе има IP68 сертификат за водоотпорност
iPhone 8 ќе има IP68 сертификат за водоотпорност

Десет-годишнината на iPnone, најверојатно Apple ќе ja обележи со iPhone 8, за кој се очекува да биде првиот ајфон со OLED дисплеј,...

 • Објавена на 18/01/2017
 • Прочитана 227 пати
Топ моделот на Nokia ќе биде претставен на MWC 2017. Еве ги најновите спецификации. Топ моделот на Nokia ќе биде претставен на MWC 2017. Еве ги најновите спецификации.
Топ моделот на Nokia ќе биде претставен на MWC 2017. Еве ги најновите спецификации.

Веќе имавме можност да прочитаме голем број на гласини кои зборува за Nokia P1, а најновата ни кажува дека најновиот телефон од в...

 • Објавена на 18/01/2017
 • Прочитана 871 пати

страна 1 од 88

  • Huawei P8 Titanium Grey 3Gb ram, super socuvan so 2m Garancija full pakuvanje neverlock
   Huawei P8 Titanium Grey 3Gb ram, super socuvan so 2m Garancija full pakuvanje neverlock
   10990 MKД
   • Samsung Galaxy Note 2 N7100, 5.5 inci Super amoled, 2Gb ram, 1.6Ghz Quad core, super socuvan neverlock
    Samsung Galaxy Note 2 N7100, 5.5 inci Super amoled, 2Gb ram, 1.6Ghz Quad core, super socuvan neverlock
    6990 MKД
    • NOV! BLU Studio G HD, 5 inci HD, 1.3 Ghz quad core, 1Gb Ram, Dual Sim Neverlock Full pakuvanje
     NOV! BLU Studio G HD, 5 inci HD, 1.3 Ghz quad core, 1Gb Ram, Dual Sim Neverlock Full pakuvanje
     3500 MKД
     • Prodavam bel samsung galaxy s6 edge
      Prodavam bel samsung galaxy s6 edge
      13200 MKД
      • НАПРАВИ ДИЗАЈН
       НАПРАВИ ДИЗАЈН
       150 MKД
       • СПОРТСКИ ФУТРОЛИ (може и по нарачка)
        СПОРТСКИ ФУТРОЛИ (може и по нарачка)
        150 MKД
        • ФУТРОЛИ Дизајн по нарачка !
         ФУТРОЛИ Дизајн по нарачка !
         140 MKД
         • SAMSUNG J5 2016
          SAMSUNG J5 2016
          11490 MKД
          • Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - MOBI SMART
           Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - MOBI SMART
           27700 MKД
           • Samsung Galaxy S7 Edge Blue Coral NOVI - Mobi Smart
            Samsung Galaxy S7 Edge Blue Coral NOVI - Mobi Smart
            33800 MKД
            • iPhone 6s Plus 16GB - MOBI SMART
             iPhone 6s Plus 16GB - MOBI SMART
             По договор
             • HTC 628 3GB RAM - MOBI SMART
              HTC 628 3GB RAM - MOBI SMART
              По договор
              • Huawei P8 Lite ODLICNO SOCUVAN - Mobi Smart
               Huawei P8 Lite ODLICNO SOCUVAN - Mobi Smart
               8000 MKД
               • Samsung Galaxy S7 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                Samsung Galaxy S7 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                24600 MKД
                • Samsung Galaxy Note 5 TOP SOCUVAN - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy Note 5 TOP SOCUVAN - MOBI SMART
                 По договор
                 • NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                  NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                  1900 MKД
                  • iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                   iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                   24600 MKД
                   • iPhone 5 & 5s - Mobi Smart
                    iPhone 5 & 5s - Mobi Smart
                    9200 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас