Viber нуди бесплатни разговори помеѓу САД и „забранетите“ земји од страна на Трамп Viber нуди бесплатни разговори помеѓу САД и „забранетите“ земји од страна на Трамп
Viber нуди бесплатни разговори помеѓу САД и „забранетите“ земји од страна на Трамп

Покрај традиционалните политички противници, најголемите критики на одлуките на новиот претседател на САД Доналд Трамп, се и од те...

 • Објавена на 31/01/2017
 • Прочитана 252 пати
Google го најави Android Nougat 7.1.2 и пушта бета верзија Google го најави Android Nougat 7.1.2 и пушта бета верзија
Google го најави Android Nougat 7.1.2 и пушта бета верзија

Google објави дека наскоро ќе го лансира следното издание на Android Nougat што ќе биде со број 7.1.2, но пред тоа ќе им обезбеди ...

 • Објавена на 31/01/2017
 • Прочитана 412 пати
Samsung Galaxy Xcover 4 се очекува да биде претставен за многу скоро време Samsung Galaxy Xcover 4 се очекува да биде претставен за многу скоро време
Samsung Galaxy Xcover 4 се очекува да биде претставен за многу скоро време

Galaxy Xcover е популарна серија на водоотпорни и издржливи на удар смартфони на Samsung. Последниот модел од серијата беше претст...

 • Објавена на 30/01/2017
 • Прочитана 344 пати
Конечно позната резолуцијата на дисплејот на Samsung Galaxy S8 Конечно позната резолуцијата на дисплејот на Samsung Galaxy S8
Конечно позната резолуцијата на дисплејот на Samsung Galaxy S8

Неодамна се појавија информации кои открија скоро се околу новиот Samsung Galaxy S8 телефон, вклучувајќи ја информацијата дека ово...

 • Објавена на 30/01/2017
 • Прочитана 1442 пати
Без официјално објаснување Apple го отстрани инструментот за проверка на крадени уреди Без официјално објаснување Apple го отстрани инструментот за проверка на крадени уреди
Без официјално објаснување Apple го отстрани инструментот за проверка на крадени уреди

ез официјално објаснување Apple ја отстрани страницата на својот сајт, со која можеше да се провери iCloud Activation Lock статусо...

 • Објавена на 30/01/2017
 • Прочитана 346 пати
Цукенберг повторно прави промени. Facebook Повеќе нема да биде ист Цукенберг повторно прави промени. Facebook Повеќе нема да биде ист
Цукенберг повторно прави промени. Facebook Повеќе нема да биде ист

Facebook припрема големи промени, а покрај тоа што планира да воведе многу новитети во Snapchat и Instagram, се очекува да претста...

 • Објавена на 29/01/2017
 • Прочитана 724 пати
Русија го забрани DailyMotion за секогаш Русија го забрани DailyMotion за секогаш
Русија го забрани DailyMotion за секогаш

Платформата DailyMotion го навлече гневот на Русија и градскиот суд во Москва одлучи таа да биде блокирана за постојано на целата ...

 • Објавена на 28/01/2017
 • Прочитана 188 пати

страна 3 од 48

  • NOV! Neupotrebuvan F60 4G, Quad core Neverlock so 12m Garancija
   NOV! Neupotrebuvan F60 4G, Quad core Neverlock so 12m Garancija
   3590 MKД
   • Nokia Lumia 1020 White, 41 Mp Carl Zeiss Optika, 2Gb ram, 32Gb, super socuvan , Neverlock
    Nokia Lumia 1020 White, 41 Mp Carl Zeiss Optika, 2Gb ram, 32Gb, super socuvan , Neverlock
    8900 MKД
    • Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
     Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
     8500 MKД
     • Lg L Bello kako NOV, 5 inci, 1.3Ghz Quad Core, 1Gb ram, Neverlock
      Lg L Bello kako NOV, 5 inci, 1.3Ghz Quad Core, 1Gb ram, Neverlock
      4900 MKД
      • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       25500 MKД
       • iPhone 7 32GB TOP SOCUVANI - Mobi Smart
        iPhone 7 32GB TOP SOCUVANI - Mobi Smart
        35100 MKД
        • NOV! Akai Dual Sim Phone, Fm Radio, Torch Light 7 dena baterija
         NOV! Akai Dual Sim Phone, Fm Radio, Torch Light 7 dena baterija
         1200 MKД
         • iPhone 6 16Gb Silver Neverlock Socuvan
          iPhone 6 16Gb Silver Neverlock Socuvan
          18000 MKД
          • Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx kako NOV so 11m Garancija Neverlock
           Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx kako NOV so 11m Garancija Neverlock
           28270 MKД
           • Kako NOV! iPhone SE 16Gb Space Grey Neverlock so 8M Garancija
            Kako NOV! iPhone SE 16Gb Space Grey Neverlock so 8M Garancija
            18990 MKД
            • Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
             Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
             15990 MKД
             • MOBI SMART - iPhone SE 16GB NOVI
              MOBI SMART - iPhone SE 16GB NOVI
              22800 MKД
              • Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
               Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
               21500 MKД
               • Mobi Smart - Samsung Galaxy Note 4 TOP SOCUVAN
                Mobi Smart - Samsung Galaxy Note 4 TOP SOCUVAN
                16600 MKД
                • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 8000 MKД
                 • MOBI SMART - iPhone 7 Plus 32GB SITE BOI
                  MOBI SMART - iPhone 7 Plus 32GB SITE BOI
                  50450 MKД
                  • Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                   Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                   По договор
                   • LG G3 16GB 2GB RAM ODLICNA SOSTOJBA - MOBI SMART
                    LG G3 16GB 2GB RAM ODLICNA SOSTOJBA - MOBI SMART
                    9840 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас