Јакни кои полнат мобилни уреди, наскоро би можеле да станат реалност Јакни кои полнат мобилни уреди, наскоро би можеле да станат реалност
Јакни кои полнат мобилни уреди, наскоро би можеле да станат реалност

Идејата за лесните и удобни јакни кои произведуваат електрична енергија наскоро би можеле да станат реалност. ...

 • Објавена на 29/05/2017
 • Прочитана 7 пати
Топ 10 телефони за 21 недела Топ 10 телефони за 21 недела
Топ 10 телефони за 21 недела

Јасно е дека Galaxy S8 е телефонот кој многумина го сакаат. Тој не се симна од првото место откако беше претставен на 29 март. ...

 • Објавена на 28/05/2017
 • Прочитана 327 пати
Во Кина, веќе се произведени првите копии од претстојниот iPhone Во Кина, веќе се произведени првите копии од претстојниот iPhone
Во Кина, веќе се произведени првите копии од претстојниот iPhone

Сите ние знаеме дека паметниот телефон кој нема кинеска копија како да не постои. На овој пазар очигледно секогаш е во тек трката ...

 • Објавена на 27/05/2017
 • Прочитана 1215 пати
Продажбата на паметни телефони забележа раст од 9,1% во првите месеци на 2017 година Продажбата на паметни телефони забележа раст од 9,1% во првите месеци на 2017 година
Продажбата на паметни телефони забележа раст од 9,1% во првите месеци на 2017 година

Паметните телефони се најпродаваните уреди на пазарот веќе неколку години и овој тренд ќе продолжи со полна сила и во 2017 година....

 • Објавена на 26/05/2017
 • Прочитана 98 пати
Зависноста од паметни телефони достигна загрижувачко ниво Зависноста од паметни телефони достигна загрижувачко ниво
Зависноста од паметни телефони достигна загрижувачко ниво

Според најновите истражувања, се чини дека сме сè поповрзани со нашите телефони, од кога било досега....

 • Објавена на 26/05/2017
 • Прочитана 210 пати
Студијата покажува дека сме порационални кога користиме паметни телефони Студијата покажува дека сме порационални кога користиме паметни телефони
Студијата покажува дека сме порационални кога користиме паметни телефони

Емоциите понекогаш може да ги доведат луѓето да кажат нешто што веројатно не би сакале. Меѓутоа, најновата студија сугерира дека т...

 • Објавена на 26/05/2017
 • Прочитана 110 пати
Кој iPhone e најомилен паметен телефон? Кој iPhone e најомилен паметен телефон?
Кој iPhone e најомилен паметен телефон?

Неодамна објавените резултати од истражувањето на задоволството на американски клиенти од услугите кои ги пружаат паметните телефо...

 • Објавена на 25/05/2017
 • Прочитана 1281 пати

страна 1 од 63

  • НОВО!
  Skoro nov SAMSUNG S8+ crn G955f neverl MOBI FLES
  Skoro nov SAMSUNG S8+ crn G955f neverl MOBI FLES
  43900 MKД
  • НОВО!
  HUAWEI P8 DM STORE
  HUAWEI P8 DM STORE
  9900 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE
  IPHONE 7 RED 128G NOV DM STORE
  45200 MKД
  • НОВО!
  DM STORE SAMSUNG J7 2016
  DM STORE SAMSUNG J7 2016
  12400 MKД
  • НОВО!
  SAMSUNG S6 EDGE+ DM STORE
  SAMSUNG S6 EDGE+ DM STORE
  21000 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 6 64G DM STORE
  IPHONE 6 64G DM STORE
  16100 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE
  IPHONE 7 NOV ZA SITE MREZI DM STORE
  34100 MKД
  • НОВО!
  Samsung Galaxy J5 2016
  Samsung Galaxy J5 2016
  По договор
  • НОВО!
  KAKO Novi Samsung S6 edge+ 32g GOLD Mobi Fles
  KAKO Novi Samsung S6 edge+ 32g GOLD Mobi Fles
  21600 MKД
  • НОВО!
  NOVI Samsung A3 2017 i A5 2017 2 god gar MOBI FLES
  NOVI Samsung A3 2017 i A5 2017 2 god gar MOBI FLES
  16600 MKД
  • НОВО!
  NOVI Samsung S7 edge g935f 32g site boi MOBIFLES
  NOVI Samsung S7 edge g935f 32g site boi MOBIFLES
  30900 MKД
  • НОВО!
  Novi Samsung S8 64gb CRNI 2 godini garanc MOBIFLES
  Novi Samsung S8 64gb CRNI 2 godini garanc MOBIFLES
  43300 MKД
  • НОВО!
  Najnovo Samsung S8 plus crni neverlock MOBIFLES
  Najnovo Samsung S8 plus crni neverlock MOBIFLES
  49500 MKД
  • НОВО!
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  MOBIFLES kako novi iPhone 7 32gb 128g i 256g never
  30900 MKД
  • НОВО!
  NOVI celofan iPhone 7 32g site boi EVROP MOBI FLES
  NOVI celofan iPhone 7 32g site boi EVROP MOBI FLES
  37100 MKД
  • НОВО!
  MOBIFLES celofan novi i7 128gb site boi EVROPSKI
  MOBIFLES celofan novi i7 128gb site boi EVROPSKI
  42000 MKД
  • НОВО!
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  NAJNOVO iPad AIR PRO 9.7 inci 32gb grey WIFI
  27800 MKД
  • НОВО!
  MOBIFLES najnovo iPhone 7+ 128gb RED neverlock
  MOBIFLES najnovo iPhone 7+ 128gb RED neverlock
  56900 MKД
Види огласи
Внеси оглас