Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол
Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол

Погледнете како типот од YouTube каналот EverythingApplePro уништува кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus, кои вреда...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 933 пати
Корисниците на Android ретко добиваат безбедносни надградби Корисниците на Android ретко добиваат безбедносни надградби
Корисниците на Android ретко добиваат безбедносни надградби

Компанијата Skycure, специјализиранa за прашања од областа на „сајбер“ безбедноста, во своето последно истражување наведува дека о...

 • Објавена на 26/03/2017
 • Прочитана 220 пати
Храбро 4-годишно детенце го искористи отпечатокот од прстот на неговата мајка која не била при свест за да го отклучи телефонот, да побара помош и да го спаси нејзиниот живот Храбро 4-годишно детенце го искористи отпечатокот од прстот на неговата мајка која не била при свест за да го отклучи телефонот, да побара помош и да го спаси нејзиниот живот
Храбро 4-годишно детенце го искористи отпечатокот од прстот на неговата мајка која не била при свест за да го отклучи телефонот, да побара помош и да го спаси нејзиниот живот

Што би направиле ако имате четири години и ја најдете вашата мајка како лежи во несвест на подот?...

 • Објавена на 24/03/2017
 • Прочитана 402 пати
Кога мозокот си игра со вас: фантомски повик и темен екран Кога мозокот си игра со вас: фантомски повик и темен екран
Кога мозокот си игра со вас: фантомски повик и темен екран

Дали некогаш сте доживеале фантомски повик? Тоа е она кога сте убедени дека вашиот телефон вибрира во вашиот џеб или сте го слушна...

 • Објавена на 24/03/2017
 • Прочитана 198 пати
iPhone 6s беше најпродаван паметен телефон во 2016 година iPhone 6s беше најпродаван паметен телефон во 2016 година
iPhone 6s беше најпродаван паметен телефон во 2016 година

Според британската истражувачка фирма IHS Markit, Apple успеа да ги победи своите конкуренти во текот на последната календарска го...

 • Објавена на 23/03/2017
 • Прочитана 1118 пати
Hикој не сака да го купи овој паметен телефон Hикој не сака да го купи овој паметен телефон
Hикој не сака да го купи овој паметен телефон

Во средината на минатата година, на пазарот се појави Solarin, супер-безбеден паметен телефон на израелската компанија Sirin Labs....

 • Објавена на 20/03/2017
 • Прочитана 462 пати
Две апликации кои што ЦИА не може да ги шпионира Две апликации кои што ЦИА не може да ги шпионира
Две апликации кои што ЦИА не може да ги шпионира

Wikileaks, на повеќе од 8.000 страници, откри дека ЦИА со години врши шпионажа на корисниците од целиот свет, преку мобилни телефо...

 • Објавена на 18/03/2017
 • Прочитана 806 пати

страна 1 од 51

  • Se Prodava IPad mini Wifi kako nov 16 gb
   Se Prodava IPad mini Wifi kako nov 16 gb
   9500 MKД
   • Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
    Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
    4000 MKД
    • NOV LENOVO VIBE C - 24 MESECI GARANCIJA
     NOV LENOVO VIBE C - 24 MESECI GARANCIJA
     4500 MKД
     • iPhone 6 16Gb Gold Neverlock socuvan
      iPhone 6 16Gb Gold Neverlock socuvan
      18400 MKД
      • Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
       Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
       15990 MKД
       • Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
        Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
        8500 MKД
        • iPhone 6 Plus 64GB - Mobi Smart
         iPhone 6 Plus 64GB - Mobi Smart
         20300 MKД
         • Iphone 7 Replica
          Iphone 7 Replica
          6000 MKД
          • iPhone 6s Plus 128GB - Mobi Smart
           iPhone 6s Plus 128GB - Mobi Smart
           34500 MKД
           • iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
            iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
            40000 MKД
            • Samsung Galaxy S7 NOVI - Mobi Smart
             Samsung Galaxy S7 NOVI - Mobi Smart
             28300 MKД
             • Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - Mobi Smart
              Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - Mobi Smart
              26450 MKД
              • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
               Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
               25500 MKД
               • Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
                Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
                21500 MKД
                • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 7500 MKД
                 • Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                  Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                  По договор
                  • NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                   NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                   1900 MKД
                   • iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                    iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                    22100 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас