One Plus 3: класичната формула од квалитетни спецификации и новостекната зрелост ( рецензија ) One Plus 3: класичната формула од квалитетни спецификации и новостекната зрелост ( рецензија )
One Plus 3: класичната формула од квалитетни спецификации и новостекната зрелост ( рецензија )

Квалитетно дело е тешко да се повтори, особено кога тоа го имате веќе направено два пати и се стремите кон злато, со став кој глас...

 • Објавена на 16/07/2016
 • Прочитана 374 пати
Huawei P9 Lite ( Рецензија ) Huawei P9 Lite ( Рецензија )
Huawei P9 Lite ( Рецензија )

По традицијата на Huawei, флегменот од серијата P е проследен од својата Lite верзија. Тоа се повтори и оваа година, иако премиера...

 • Објавена на 6/27/2016
 • Прочитана 720 пати
LG G5 - најдобриот модуларен паметен телефон (рецензија) LG G5 - најдобриот модуларен паметен телефон (рецензија)
LG G5 - најдобриот модуларен паметен телефон (рецензија)

Минатата година LG реши да експериментира со материјалите за изработка на своите смартфони, а како резултат на тоа добивме два одл...

 • Објавена на 6/18/2016
 • Прочитана 588 пати
HTC 10 рецензија: добро не е доволно добро HTC 10 рецензија: добро не е доволно добро
HTC 10 рецензија: добро не е доволно добро

Секоја година производителите на мобилни телефони прават посеби напори да исфрлат совршен уред. HTC е еден од нив и во 2016 ни ја ...

 • Објавена на 6/4/2016
 • Прочитана 623 пати
Motorola Moto X Force: рецензија Motorola Moto X Force: рецензија
Motorola Moto X Force: рецензија

Во текот на 2016 година Motorola целосно го обнови своето производствено творештво со нови верзии на добро познатите паметни телеф...

 • Објавена на 5/25/2016
 • Прочитана 438 пати
LG V10 рецензија – тежок и моќен LG V10 рецензија – тежок и моќен
LG V10 рецензија – тежок и моќен

Големите телефони сеуште се привлечни за мал број корисници на смартфони и скоро сите производители изработуваат модели со диспле...

 • Објавена на 5/23/2016
 • Прочитана 288 пати

страна 1 од 1

  • НОВО!
  Samsung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32gb glanc socuvan Neverlock Full pakuvanje
  Samsung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32gb glanc socuvan Neverlock Full pakuvanje
  17990 MKД
  • НОВО!
  Nov! Neupotrebuvan Samsung Galaxy A3 White Full pakuvanje Neverlock
  Nov! Neupotrebuvan Samsung Galaxy A3 White Full pakuvanje Neverlock
  7300 MKД
  • НОВО!
  IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE
  IPHONE 6 NEVERLOCK DM STORE
  17300 MKД
  • НОВО!
  SAMSUNG S6 EDGE GOLD DM STORE
  SAMSUNG S6 EDGE GOLD DM STORE
  17900 MKД
  • НОВО!
  Prodavam SAMSUNG S7 EDGE
  Prodavam SAMSUNG S7 EDGE
  22900 MKД
  • НОВО!
  Se prodava NOKIA LUMIA 950 XL DM STORE
  Se prodava NOKIA LUMIA 950 XL DM STORE
  12900 MKД
  PONUDA NA DENOT iPhone 7 32GB GOLD VIP - MOBI SMART
  PONUDA NA DENOT iPhone 7 32GB GOLD VIP - MOBI SMART
  34500 MKД
  iPhone 7 Plus 128GB JetBlack - Mobi Smart
  iPhone 7 Plus 128GB JetBlack - Mobi Smart
  По договор
  Samsung Galaxy S6 Edge ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
  Samsung Galaxy S6 Edge ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
  По договор
  • Samsung Galaxy S7 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
   Samsung Galaxy S7 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
   По договор
   • Samsung Galaxy S7 Edge SITE BOI - Mobi Smart
    Samsung Galaxy S7 Edge SITE BOI - Mobi Smart
    30750 MKД
    • Samsung Galaxy S5 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
     Samsung Galaxy S5 TOP SOCUVANI - MOBI SMART
     8600 MKД
     • iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
      iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
      38100 MKД
      • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
       23990 MKД
       • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
        Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
        7400 MKД
        • iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
         iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
         По договор
         • PROFESIONALEN SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI - MOBI SMART
          PROFESIONALEN SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI - MOBI SMART
          По договор
          • Se prodava IPHONE 6S DM STORE
           Se prodava IPHONE 6S DM STORE
           21500 MKД
          Види огласи
          Внеси оглас