Новости

Гледајте ја презентацијата на Samsung Galaxy S8 во живо Гледајте ја презентацијата на Samsung Galaxy S8 во живо
Гледајте ја презентацијата на Samsung Galaxy S8 во живо

Денес во New York и London ќе се одржи промоцијата на долго очекуванио...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 1249 пати
Новиот iOS 10.3 крие непријатно изненадување Новиот iOS 10.3 крие непријатно изненадување
Новиот iOS 10.3 крие непријатно изненадување

iOS 10.3 веќе пристигна, а некои корисници веќе ги апдејтираа нивните ...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 501 пати
Samsung Galaxy S8 ќе има проблем со снабдувањето? Samsung Galaxy S8 ќе има проблем со снабдувањето?
Samsung Galaxy S8 ќе има проблем со снабдувањето?

Не е невообичаено популарните уреди да се соочуваат со недостиг на еди...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 784 пати
Архива на Новости

Рецензии

One Plus 3: класичната формула од квалитетни спецификации и новостекната зрелост ( рецензија ) One Plus 3: класичната формула од квалитетни спецификации и новостекната зрелост ( рецензија )
One Plus 3: класичната формула од квалитетни спецификации и новостекната зрелост ( рецензија )

Квалитетно дело е тешко да се повтори, особено кога тоа го имате веќе ...

 • Објавена на 16/07/2016
 • Прочитана 354 пати
Huawei P9 Lite ( Рецензија ) Huawei P9 Lite ( Рецензија )
Huawei P9 Lite ( Рецензија )

По традицијата на Huawei, флегменот од серијата P е проследен од своја...

 • Објавена на 6/27/2016
 • Прочитана 699 пати
LG G5 - најдобриот модуларен паметен телефон (рецензија) LG G5 - најдобриот модуларен паметен телефон (рецензија)
LG G5 - најдобриот модуларен паметен телефон (рецензија)

Минатата година LG реши да експериментира со материјалите за изработка...

 • Објавена на 6/18/2016
 • Прочитана 570 пати
Архива на Рецензии

Занимливости

Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол
Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол

Погледнете како типот од YouTube каналот EverythingApplePro уништува к...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 932 пати
Корисниците на Android ретко добиваат безбедносни надградби Корисниците на Android ретко добиваат безбедносни надградби
Корисниците на Android ретко добиваат безбедносни надградби

Компанијата Skycure, специјализиранa за прашања од областа на „сајбер“...

 • Објавена на 26/03/2017
 • Прочитана 220 пати
Храбро 4-годишно детенце го искористи отпечатокот од прстот на неговата мајка која не била при свест за да го отклучи телефонот, да побара помош и да го спаси нејзиниот живот Храбро 4-годишно детенце го искористи отпечатокот од прстот на неговата мајка која не била при свест за да го отклучи телефонот, да побара помош и да го спаси нејзиниот живот
Храбро 4-годишно детенце го искористи отпечатокот од прстот на неговата мајка која не била при свест за да го отклучи телефонот, да побара помош и да го спаси нејзиниот живот

Што би направиле ако имате четири години и ја најдете вашата мајка как...

 • Објавена на 24/03/2017
 • Прочитана 402 пати
Архива на Занимливости

Совети

Хакери се закануваат: Ќе бидат избришани податоци од стотици милиони iPhone-и Хакери се закануваат: Ќе бидат избришани податоци од стотици милиони iPhone-и
Хакери се закануваат: Ќе бидат избришани податоци од стотици милиони iPhone-и

Иако ова може да биде празна закана, сите сопственици на уреди од Appl...

 • Објавена на 27/03/2017
 • Прочитана 116 пати
ВНИМАВАЈТЕ: Копиите на паметните телефони се се’ подобри и подобри ВНИМАВАЈТЕ: Копиите на паметните телефони се се’ подобри и подобри
ВНИМАВАЈТЕ: Копиите на паметните телефони се се’ подобри и подобри

Заедно со развојот на голем број модели на паметни телефони, се развиј...

 • Објавена на 13/03/2017
 • Прочитана 2145 пати
Лесен трик кој ви овозможува да заштедите мобилен интеренет на Facebook, Twitter и Instagram Лесен трик кој ви овозможува да заштедите мобилен интеренет на Facebook, Twitter и Instagram
Лесен трик кој ви овозможува да заштедите мобилен интеренет на Facebook, Twitter и Instagram

Видео клиповите кои стартуваат автоматски на нашите профили на социјал...

 • Објавена на 20/01/2017
 • Прочитана 1414 пати
Архива на Совети
Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол
Видео: Кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus- тест со вода, паѓање и пиштол

Погледнете како типот од YouTube каналот EverythingApplePro уништува кинески копии на Samsung Galaxy S8 и iPhone 7 Plus,...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 932 пати
Гледајте ја презентацијата на Samsung Galaxy S8 во живо Гледајте ја презентацијата на Samsung Galaxy S8 во живо
Гледајте ја презентацијата на Samsung Galaxy S8 во живо

Денес во New York и London ќе се одржи промоцијата на долго очекуваниот премиум модел на Samsung, Galaxy S8....

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 1249 пати
Новиот iOS 10.3 крие непријатно изненадување Новиот iOS 10.3 крие непријатно изненадување
Новиот iOS 10.3 крие непријатно изненадување

iOS 10.3 веќе пристигна, а некои корисници веќе ги апдејтираа нивните Apple уреди со најновата верзија. ...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 501 пати
Samsung Galaxy S8 ќе има проблем со снабдувањето? Samsung Galaxy S8 ќе има проблем со снабдувањето?
Samsung Galaxy S8 ќе има проблем со снабдувањето?

Не е невообичаено популарните уреди да се соочуваат со недостиг на единици при снабдувањето кога конкретниот уред е обја...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 784 пати
HTC U: Метални рабови кои реагираат на допир HTC U: Метални рабови кои реагираат на допир
HTC U: Метални рабови кои реагираат на допир

Познатиот „leaker“ Evan Blass пристигнува со друга информации од светот на мобилните уреди. Овој пат Blass даде детали з...

 • Објавена на 29/03/2017
 • Прочитана 250 пати
Архива на Новости
  • Se Prodava IPad mini Wifi kako nov 16 gb
   Se Prodava IPad mini Wifi kako nov 16 gb
   9500 MKД
   • Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
    Se Prodava IPhone 4s 16 gb odlicen. Hitno!!!
    4000 MKД
    • NOV LENOVO VIBE C - 24 MESECI GARANCIJA
     NOV LENOVO VIBE C - 24 MESECI GARANCIJA
     4500 MKД
     • iPhone 6 16Gb Gold Neverlock socuvan
      iPhone 6 16Gb Gold Neverlock socuvan
      18400 MKД
      • Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
       Samsung Galaxy S6 Blue 32Gb glanc socuvan neverlock
       15990 MKД
       • Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
        Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505, 5.5 Inci, 2Gb ram, 4G, Hexa core Neverlock
        8500 MKД
        • iPhone 6 Plus 64GB - Mobi Smart
         iPhone 6 Plus 64GB - Mobi Smart
         20300 MKД
         • Iphone 7 Replica
          Iphone 7 Replica
          6000 MKД
          • iPhone 6s Plus 128GB - Mobi Smart
           iPhone 6s Plus 128GB - Mobi Smart
           34500 MKД
           • iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
            iPhone 7 32GB NOVI SITE BOI - Mobi Smart
            40000 MKД
            • Samsung Galaxy S7 NOVI - Mobi Smart
             Samsung Galaxy S7 NOVI - Mobi Smart
             28300 MKД
             • Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - Mobi Smart
              Samsung Galaxy S6 Edge NOVI - Mobi Smart
              26450 MKД
              • Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
               Samsung Galaxy S7 Edge KORISTENI,ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
               25500 MKД
               • Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
                Samsung Galaxy S6 Edge TOP SOCUVANI - MOBI SMART
                21500 MKД
                • Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 Samsung Galaxy J5 2015 ODLICNO SOCUVANI - MOBI SMART
                 7500 MKД
                 • Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                  Otkup na novi i koristeni mobilni telefoni
                  По договор
                  • NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                   NOKIA Nepobedlivi koga stanuva zbor za bateriјa i izdrzhlivost !
                   1900 MKД
                   • iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                    iPhone 6s ODLICNO SOCUVANI - Mobi Smart
                    22100 MKД
                   Види огласи
                   Внеси оглас